Airsoft Hakkında Herşey

Airsoft Hakkında Herşey

Airsoft soft oyunumuz son zamanların en çok dikkat çeken gerçek savaş oyunlarından biri. Kendisine hızla ciddi bir oyuncu kitlesi yaratabilmeyi başaran oyunun temel amacı, son derece gerekçi ekipmanlarla hayatta kalmak.

Airsoft Silahı Taşımak Suç Mu?

Airsoft oyunu kapsamında kullanılan silah havalı tabanca adı verilen ve son ödemlerde eğlence ve oyun amaçlı kullanılan silahtır. Havalı tabancalar ve tüfekler, özel mekanizmaları sayesinde sıkıştırılmış hava basıncı ile ateşleme sistemine sahiptir. Basınçlı hava ile şarjöre yerleştirilen boncukları ve ya saçmaları atabilir.

Ülkemiz kanunlarına göre silahların taşınması ve bulundurulması belli kurallar dahilinde sağlanabilmektedir. Havalı tabancalar ve tüfeklerin bulundurulması ile ilgili herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ancak toplum güvenliğinin sağlanabilmesi açısından yetişkin bireylerin hangi sınıfta yer alırsa alsın herhangi bir tür silahı yanında taşıması yasaktır.

Airsoft silahı suç mu? Sorusunu, oyun alanı dışında taşımanın yasak olduğu şeklinde yanıtlandırabiliriz. Kullanılan silahlar her ne kadar ağır hasar yaratabilecek nitelikte olmasa da morarmalara ve göze denk gelmeleri halinde geçici körlük gibi durumların yaşanmasına sebep olabilmektedir.

Airsoft Oyunu Kaç TL

Oyun periyotlarımız maksimum 8 saatlik zaman dilimlerini kapsamaktadır. Oyunlarımızın içeriklerine bağlı olarak değişken fiyat aralıkları söz konusudur. Airsoft oyunu kaç TL? sorusunu yanıtlandırmak için yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Airsoft için Kaç Yaşında Olmak Gerekir?

Airsoft İçin Kaç Yaşında Olmak Gerekir sorusu, Airsoft oyun alanı içerisinde gerek tasarım gerekse kullanılan silahların yapısı 18 yaşın altındaki kişiler için uygun değildir şeklinde yanıtlanabilir.  Yani oyun alnında aktif olarak bulunabilmeniz için kesinlikle 18 yaş ve üzeri bir yaş aralığına sahip olma zorunluluğunuz bulunur.

Airsoft Spor Mudur?

Airsoft oyunları günlük olarak 8 saati kapsayan yüksek tempolu gerçek simülasyon oyunlarıdır. Oyun başlangıcından itibaren, tempo hiç düşmeden takımların birbirleri ile mücadele etmesi söz konusudur. Bedensel aktivitenin hat safha olması, zorlu parkurların oyun içerisinde yer alması Airsoft spor mudur? Sorusunun evet olarak yanıtlanabilmesine olanak tanımaktadır.

Airsoft İstanbul

Airsoft istanbul ili içerisinde oluşturulan takımlar, zorluk seviyesi değişkenlik gösteren oyun parkurları ve gerçeğe çok yakın olan tasarımlara sahip savaş ekipmanları ile oynanabilmektedir. Randevu ile İstanbul ili ve çevresinden çok sayıda katılımcıya ev sahipliği yapan oyun alanımız, düzenlediği turnuvalar ve farklı niteliklere sahip diğer oyun etkinlikleri ile unutulmaz bir hayatta kalma deneyimi yaşayabilmenize olanak tanır.

Airsoft Takımları

Oyunculardan oluşan Atak takımları, belirlenen alan içerisinde kıyasıya mücadele eder. Profesyonel savaş ekipmanlarına tasarımsal bazda benzeyen silahların kullanımını sağalarak, gerçek bir hayatta kalma mücadelesi verirler. Hem kendi aralarında hayatta kalma etkinlikleri düzenleyebilecekleri gibi, hem de organizasyonumuz tarafından düzenlenen pek çok etkinliğe katılım sağlayabilirler.

Atak Airsoft

Atak Airsoft Timi 2017 yılında kurulmuş olan bir oyun takımıdır. Hem İstanbul’da gerçekleştirilen oyunlarda, katılım sağlamaktadır. Ekip içerisinde yer alan tüm takım oyuncuları hem silah kullanım yetkinlikleri hem de takıma özel olarak geliştirilen 30 dan fazla savaşma taktiği ile çok kısa süre içerisinde ciddi başarılar elde edilmiştir. Elemelerle, ekibe alımlar belli aralıklarla sürüdürülür.

Airsoft Alanları

Farklı parkurları ve zorluk seviyelerini içeren Airsoft alanları oyuncuların hayatta kalmak için mücadele ettikleri alandır. Oyuncuların tercihlerine göre kolay, orta ve ya zor şeklinde dizayn edilmiştir.